Renkli ve dinamik otelleriyle öne çıkan otel markası Park Inn by Radisson, Karadeniz kıyılarının en büyük ili olan Samsun’da 2016 yılında Apeas Grup tarafından açıldı.
 

ZAFE, 140 odasıyla hizmet verecek olan Park Inn by Radisson Samsun’a, endüstriyel çamaşır makineleri, mutfak ekipmanları, mini barlar ve oda kasaları, kişisel temizlik ürünleri, oda tekstili, aydınlatma sistemleri, taşınır ve sabit mobilya, iletişim ekipmanları & ziyafet ekipmanları gibi otelin tüm alanlarında gerekli olan malzemeleri kısa sürede ve uygun fiyatlarla temin etti...En uygun maliyetle satınalma ve lojistik hizmeti sundu....

 

 

Apeas Grup tarafından inşası yürütülen Özbekistan’ın en prestijli otel projesi Hyatt Regency Taşkent, 2016 yılında hizmete açıldı.Güçlü satınalma ve lojistik altyapılanması ile proje yönetimi konularında uzman ZAFE, verimli finansal planlama, analitik beceri ve kapsamlı pazar bilgisi ile birleşerek mükemmel tedarik & lojistik hizmeti sunmamızı, gerekli kalite ve miktarlardan ödün vermeden önemli bütçe optimizasyonları yapmamızı sağlamıştır.

 

HYATT Regency İstanbul Ataköy Otel projesinde “purchasing agent” olarak hizmet veren ZAFE, öngörülen bütçeden % 20 maliyet tasarruf sağlayarak, tüm FF&E ve OS&E malzemelerinin tedarik sürecini büyük bir başarı ile tamamladı. Otel Ocak 2015'te hizmete girdi.

 

ZAFE, “purchasing agent” olarak hizmet verdiği Kazakistan’ın Oskemen şehrindeki Dedeman Oteli'nin FF&E ve OS&E malzemelerinin tamamının tedariğini  başarıyla tamamladı.

 

ZAFE, Denizli Dedeman Park Oteli’nin, tüm mutfak, servis, oda malzemelerinin; temizlik, iletişim, bilişim, tekstil ürünlerinin tedariğini başarıyla tamamlayarak, bir otelin ihtiyaç duyabileceği tüm FF&E ve OS&E malzemelerini tedarik etme kabiliyetini bir kez daha gösterdi.

 

Zafe açılışından bu güne kadar tüm FF&E ve OS&E tedarik süreçlerini yönettiği Özbekistan WYNDHAM TASHKENT’in oda tekstil ürünlerinin, çamaşırhane parkuru ve otel dış tabelalarının yenilenmesi operasyonu tamamlandı. 

 

ZAFE, Lotte City Hotel Tashkent Palace otelinin FF&E ve OS&E tedariğini yapmaya başladı. Otelin çamaşırhane parkurununun tedarik ve kurulumu, ZAFE tarafından 2014 yılı sonunda başarıyla tamamlandı.

 

 

 

ZAFE  ©